ALC80G203FP100
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | ALC80G203FP100 |
| توضیحات: | SNAP-IN HIGH CV 105C 20000UF 100 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | ALC80 |
| رأی | - |
| امپدانس | 16 mOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 20000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.984" (25.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Snap-In - 5 Lead |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| طول عمر @ دما. | 9000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 1.772" Dia (45.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 4.213" (107.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 14.96A @ 100Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 17.86A @ 10kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 18mOhm @ 100Hz |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.03 | $17.67 | $17.32 |
حداقل: 1