ALC70A103CF063
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | ALC70A103CF063 |
| توضیحات: | SNAP-IN HIGH CV 85C 10000UF 63V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | ALC70 |
| رأی | - |
| امپدانس | 30 mOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 10000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.394" (10.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Snap-In |
| ولتاژ-دارای | 63V |
| طول عمر @ دما. | 13000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 1.181" Dia (30.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 2.047" (52.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 6.85A @ 100Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 9.4A @ 10kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 40mOhm @ 100Hz |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.68 | $7.53 | $7.38 |
حداقل: 1