A759MS186M2CAAE090
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | A759MS186M2CAAE090 |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 18UF 20% 160V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Aluminum - Polymer Capacitors |
| نوع | Polymer |
| سری | A759 |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 18µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 160V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 125°C |
| اندازه/ابعاد | 0.394" Dia (10.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.512" (13.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 97.2mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 1.944A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 90mOhm |
در انبار 1312 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.99 | $1.95 | $1.91 |
حداقل: 1