A759KS156M2AAAE052
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | A759KS156M2AAAE052 |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Aluminum - Polymer Capacitors |
| نوع | Polymer |
| سری | A759 |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 15µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.138" (3.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 125°C |
| اندازه/ابعاد | 0.315" Dia (8.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.512" (13.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 92.5mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 1.85A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 52mOhm |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.46 | $0.45 | $0.44 |
حداقل: 1