KSW30W-1000
| سازندگان: | Jonard Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Wire Wrap |
| برگه داده ها: | KSW30W-1000 |
| توضیحات: | WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Jonard Tools |
| دسته بندی محصولات | Wire Wrap |
| طول | 1000' (304.80m) |
| سری | KSW |
| رأی | UL Style 1423 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Roll |
| سیم سنج | 30 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | White |
| هادی آبکاری | Silver |
| قطر هادی | 0.010" (0.25mm) |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.019" (0.50mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.004" (0.09mm) |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $104.64 | $102.55 | $100.50 |
حداقل: 1