KSW28W-0100
| سازندگان: | Jonard Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Wire Wrap |
| برگه داده ها: | KSW28W-0100 |
| توضیحات: | WIRE 28AWG WHITE 100 FT CSW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Jonard Tools |
| دسته بندی محصولات | Wire Wrap |
| طول | 100' (30.5m) |
| سری | KSW |
| رأی | UL Style 1423 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Roll |
| سیم سنج | 28 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | White |
| هادی آبکاری | Silver |
| قطر هادی | 0.013" (0.32mm) |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.024" (0.61mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | - |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $27.12 | $26.58 | $26.05 |
حداقل: 1