L-14W7N5KV4E
| سازندگان: | Johanson Technology Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | L-14W7N5KV4E |
| توضیحات: | FIXED IND 7.5NH 700MA 110 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Johanson Technology Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | - |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 60 @ 900MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 7.5nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 0603 (1608 Metric) |
| مواد هسته ای | Ceramic |
| اندازه/ابعاد | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 110mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 700mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.037" (0.94mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 0603 (1608 Metric) |
| بسامد-رزونانس خود | 4.7GHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 900MHz |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.08 | $0.08 | $0.08 |
حداقل: 1