250R05L510GV4T
| سازندگان: | Johanson Technology Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | 250R05L510GV4T |
| توضیحات: | CAP CER 51PF 25V NP0 0201 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Johanson Technology Inc. |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | L |
| رأی | - |
| ویژگی | High Q, Low Loss |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±2% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 51pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | RF, Microwave, High Frequency |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 0201 (0603 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.013" (0.33mm) |
| ولتاژ-دارای | 25V |
| اندازه/ابعاد | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.05 | $0.05 | $0.05 |
حداقل: 1