LE-BA9S-6W
| سازندگان: | JKL Components Corp. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Lamp Replacements |
| برگه داده ها: | LE-BA9S-6W |
| توضیحات: | LED BAYONET 6V 20A WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | JKL Components Corp. |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Lamp Replacements |
| رنگ | White |
| سری | - |
| نوع پایه | Bayonet |
| طول موج | 464nm |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| پیکربندی | Single |
| اندازه/ابعاد | - |
| می توانید جایگزین لامپ | - |
| امتیاز millicandela | 13000mcd |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 6V |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.73 | $2.68 | $2.62 |
حداقل: 1