LE-0503-03W
| سازندگان: | JKL Components Corp. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Lamp Replacements |
| برگه داده ها: | LE-0503-03W |
| توضیحات: | LED T-3.25 12V WEDGE 25MA WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | JKL Components Corp. |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Lamp Replacements |
| رنگ | White |
| سری | - |
| نوع پایه | Wedge |
| طول موج | 473nm |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| پیکربندی | Single |
| اندازه/ابعاد | - |
| می توانید جایگزین لامپ | - |
| امتیاز millicandela | 11200mcd |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 12V |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.92 | $0.90 | $0.88 |
حداقل: 1