BXA-24529
| سازندگان: | JKL Components Corp. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Inverters |
| برگه داده ها: | BXA-24529 |
| توضیحات: | INVERTER 1000V FOR CCFL LAMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | JKL Components Corp. |
| دسته بندی محصولات | Inverters |
| نوع | CCFL and UV Lamps |
| خروجی | 1000V |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| ولتاژ ورودی | 24V |
| اندازه/ابعاد | 1.83" L x 0.83" W x 0.59" H (46.5mm x 21mm x 15mm) |
در انبار 1278 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.89 | $20.47 | $20.06 |
حداقل: 1