BF1190-UVC
| سازندگان: | JKL Components Corp. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Lamps - Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV |
| برگه داده ها: | BF1190-UVC |
| توضیحات: | CCFL UV LAMP 400V 5MA 11X90MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | JKL Components Corp. |
| دسته بندی محصولات | Lamps - Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV |
| نوع | CCFL, Ultraviolet (UV) Narrow Spectrum |
| خروجی | 550µW, cm2 @ 1" |
| سری | - |
| فعلی | 5mA |
| ولتاژ | 400V (Start), 160V (Operating) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه/ابعاد | 11mm x 90mm |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1