WP3-S022VA1-R500
| سازندگان: | JAE Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| توضیحات: | CONN RCPT 22POS SMD GOLD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| زمین | 0.016" (0.40mm) |
| سری | WP3 |
| ویژگی | Solder Retention |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Center Strip Contacts |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.039" (1.00mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 22 |
| جفت انباشته ارتفاع | 1mm |