MOC3062X
| سازندگان: | Isocom Components 2004 LTD |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optoisolators - Triac, SCR Output |
| برگه داده ها: | MOC3062X |
| توضیحات: | OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC 6DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Isocom Components 2004 LTD |
| دسته بندی محصولات | Optoisolators - Triac, SCR Output |
| سری | - |
| مصوبات | UR, VDE |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Triac |
| قسمت وضعیت | Active |
| روشن کردن زمان | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| تعداد کانال | 1 |
| استاتیک دی وی/dt (حداقل) | 600V/µs |
| جریان-نگه (Ih) | 400µA (Typ) |
| ولتاژ-انزوا | 5300Vrms |
| حالت ولتاژ خاموش | 600V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
| مدار عبور صفر | Yes |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-DIP |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.2V |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 50mA |
| فعلی به رهبری ماشه (ù) (حداکثر) | 10mA |
در انبار 3876 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.96 | $0.94 | $0.92 |
حداقل: 1