MWP9012-D8-NC-BK
| سازندگان: | Inventus Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | MWP9012-D8-NC-BK |
| توضیحات: | AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Inventus Power |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Desktop (Class I) |
| سری | MWP90 (90W) |
| وزن | 1.4 lbs (635 g) |
| مصوبات | CE |
| بهره وری | 90% |
| نوع ورودی | Cord (Sold Separately) |
| طول سیم | 72" (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Medical |
| قطبش | - |
| قدرت (وات) | 90W |
| کانکتور ورودی | IEC 320-C14 |
| منطقه مورد استفاده | International |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | DIN, 8 Pin |
| اندازه/ابعاد | 5.90" L x 3.33" W x 1.50" H (149.9mm x 84.6mm x 38.1mm) |
| ولتاژ-خروجی | 12V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 7.5A |
| بدون مصرف برق بار | - |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1