FWA220024A-12B
| سازندگان: | Inventus Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| توضیحات: | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 220W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| فرم | Desktop (Class I) |
| سری | FWA220 (220W) |
| وزن | 2.1 lbs (952.5 g) |
| مصوبات | CB, CE, cTUVus |
| بهره وری | Level V |
| نوع ورودی | Cord |
| طول سیم | 48" (1.22m) |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | - |
| قدرت (وات) | 221W |
| کانکتور ورودی | IEC 320-C14 |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 85 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | DIN, 8 Pin |
| اندازه/ابعاد | 8.20" L x 2.90" W x 1.60" H (208.0mm x 73.0mm x 39.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 24V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 9.2A |
| بدون مصرف برق بار | 500mW (Max) |