W24-ASMA-M
| سازندگان: | Inventek Systems |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | W24-ASMA-M |
| توضیحات: | RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Inventek Systems |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 2.15dBi |
| VSWR | 1.5 |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 50W |
| از دست دادن بازگشت | -17dBi |
| ختم | SMA Male |
| نوع آنتن | Whip, Tilt |
| برنامه | WLAN |
| ارتفاع (حداکثر) | 2.598" (66.00mm) |
| نوع نصب | Connector Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| محدوده فرکانسی | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | WiFi |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 2.4GHz |
در انبار 3297 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.99 | $2.93 | $2.87 |
حداقل: 1