S80L186EB16
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microprocessors |
| برگه داده ها: | S80L186EB16 |
| توضیحات: | IC MPU I186 16MHZ 80QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microprocessors |
| Usb | - |
| ساتا | - |
| سرعت | 16MHz |
| سری | i186 |
| اترنت | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ-I/O | 3.0V |
| هسته پردازنده | 80C186 |
| بسته بندی/مورد | 80-BQFP |
| کنترل کننده های RAM | - |
| شرکت پردازنده ها/DSP | - |
| ویژگی های امنیتی | - |
| رابط های اضافی | Serial Communications Unit (SCU) |
| شتاب گرافیکی | No |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 80-PQFP (14x20) |
| تعداد هسته ها/پهنای اتوبوس | 1 Core, 16-Bit |
| نمایش کنترل کننده های رابط & | - |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.84 | $9.64 | $9.45 |
حداقل: 1