N87C581SF76
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | N87C581SF76 |
| توضیحات: | IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 16MHz |
| سری | 87C |
| اندازه رم | 256 x 8 |
| اندازه هسته | 8-Bit |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لوازم جانبی | - |
| اتصال | SIO |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 32 |
| هسته پردازنده | MCS 51 |
| بسته بندی/مورد | 44-LCC (J-Lead) |
| مبدل داده ها | - |
| نوع اسیلاتور | External |
| اندازه حافظه برنامه | 32KB (32K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | OTP |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 44-PLCC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 4V ~ 6V |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.60 | $2.55 | $2.50 |
حداقل: 1