EN6338QI
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | EN6338QI |
| توضیحات: | ULTRA SMALL 3A HIGH EFFICIENCY P |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Non-Isolated PoL Module |
| سری | Enpirion® |
| ویژگی | OCP, OTP, SCP, UVLO |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| بهره وری | 96% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 19-PowerLGA Module |
| اندازه/ابعاد | 0.15" L x 0.15" W x 0.07" H (3.8mm x 3.8mm x 1.9mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 0.75 ~ 6.36V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 6.6V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 2.7V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 3A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 19-aEASI (3.75x3.75) |
در انبار 2613 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1