EN2342QI
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| برگه داده ها: | EN2342QI |
| توضیحات: | IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 68QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| سری | Enpirion® |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 68-PowerBFQFN |
| شماره قسمت پایه | EN2342 |
| جریان-خروجی | 4A |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 1MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | Yes |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 14V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 4.5V |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 68-QFN (8x11) |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 0.75V |
در انبار 1589 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1