5ASTMD3E3F31I5N
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - System On Chip (SoC) |
| برگه داده ها: | 5ASTMD3E3F31I5N |
| توضیحات: | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | Embedded - System On Chip (SoC) |
| سرعت | 800MHz |
| سری | Arria V ST |
| اندازه رم | 64KB |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه فلاش | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | DMA, POR, WDT |
| معماری | MCU, FPGA |
| اتصال | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| تعداد I/O | MCU - 208, FPGA - 250 |
| هسته پردازنده | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| بسته بندی/مورد | 896-BBGA, FCBGA |
| شماره قسمت پایه | 5ASTMD3 |
| ویژگی های اولیه | FPGA - 350K Logic Elements |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 896-FBGA, FC (31x31) |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,353.37 | $2,306.30 | $2,260.18 |
حداقل: 1