IN-S124BRY
| سازندگان: | Inolux |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | IN-S124BRY |
| توضیحات: | LED YELLOW CLEAR 1204 SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Inolux |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Yellow |
| سری | IN-S124BR |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 1.62mm Dia |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| رنگ لنز | Clear |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.85mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Surface Mount, Bottom Entry |
| زاویه دید | - |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 3.20mm L x 1.60mm W |
| شفافیت لنز | Clear |
| طول موج-اوج | 591nm |
| امتیاز millicandela | 1125mcd |
| طول موج-غالب | 589nm |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1204 |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 5642 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1