TT251N14KOFHPSA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thyristors - SCRs - Modules |
| برگه داده ها: | TT251N14KOFHPSA1 |
| توضیحات: | SCR MODULE 1.4KV MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Thyristors - SCRs - Modules |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| ساختار | Series Connection - All SCRs |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| حالت ولتاژ خاموش | 1.4kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| تعداد SCRs ، دیود | 2 SCRs |
| جریان-نگه (Ih) (حداکثر) | 300mA |
| جریان-دروازه ماشه (Igt) (حداکثر) | 200mA |
| جریان در حالت (آن (AV)) (حداکثر) | 250A |
| ولتاژ-دروازه ماشه (Vgt) (حداکثر) | 2V |
| جریان-غیر عطف. خروش ۵۰, 60Hz (Itsm) | 9100A @ 50Hz |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $147.38 | $144.43 | $141.54 |
حداقل: 1