TLE4927C
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic Sensors - Switches (Solid State) |
| برگه داده ها: | TLE4927C |
| توضیحات: | MAGNETIC SWITCH SPEC PURP SSO-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Magnetic Sensors - Switches (Solid State) |
| سری | TLE |
| ویژگی | - |
| تابع | Special Purpose |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| فن آوری | Hall Effect |
| نوع خروجی | Open Drain |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| قطبش | - |
| محدوده سنجش | - |
| بسته بندی/مورد | 3-SIP, SSO-3-09 |
| وضعیت تست | - |
| ولتاژ-تامین | 3.2V ~ 26V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 175°C (TA) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 20mA |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 6.8mA (Typ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SSO-3 |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1