TC267D40F200SBBKXUMA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | TC267D40F200SBBKXUMA1 |
| توضیحات: | IC MCU 32B DUAL-CORE 2.5MB FLSH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 200MHz |
| سری | AURIX™ |
| اندازه رم | 240K x 8 |
| اندازه هسته | 32-Bit Dual-Core |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| اندازه EEPROM | 96K x 8 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | DMA, WDT |
| اتصال | ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I²C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 169 |
| هسته پردازنده | TriCore™ |
| بسته بندی/مورد | 292-LFBGA |
| مبدل داده ها | A/D 50x12b, 3 x Sigma-Delta |
| نوع اسیلاتور | External |
| اندازه حافظه برنامه | 2.5MB (2.5M x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-LFBGA-292-6 |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 3.3V, 5V |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.29 | $13.02 | $12.76 |
حداقل: 1