IRU1030-33CM
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | IRU1030-33CM |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| شماره قسمت پایه | IRU1030-33CM |
| ویژگی های کنترل | - |
| جریان-خروجی | 3A |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 150°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 7V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 1.3V @ 3A |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-263 |
| جریان (Iq) | 10mA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.3V |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1