IRS4427PBF
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Gate Drivers |
| برگه داده ها: | IRS4427PBF |
| توضیحات: | IC MOSFET DRIVER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Gate Drivers |
| سری | - |
| نوع گیت | IGBT, N-Channel MOSFET |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | Non-Inverting |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Independent |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | IRS4427PBF |
| ولتاژ-تامین | 6V ~ 20V |
| تعداد درایور | 2 |
| پیکربندی رانده شده | Low-Side |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 25ns, 25ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP |
| منطق ولتاژ-VIL ، VIH | 0.8V, 2.5V |
| جریان-اوج خروجی (منبع ، سینک) | 2.3A, 3.3A |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.95 | $0.93 | $0.91 |
حداقل: 1