IRF7854PBF
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | IRF7854PBF |
| توضیحات: | MOSFET N-CH 80V 10A 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | HEXFET® |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Tube |
| Vgs (حداکثر) | ±20V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 4.9V @ 100µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 13.4mOhm @ 10A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 2.5W (Ta) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SO |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 41nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 80V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 1620pF @ 25V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 10A (Ta) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 10V |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1