IR3084AMTRPBF
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Management - Specialized |
| برگه داده ها: | IR3084AMTRPBF |
| توضیحات: | IC CTLR XPHASE 28-MLPQ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Management - Specialized |
| سری | XPhase™ |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Processor |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-VFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | IR3084AMPBF |
| جریان--عرضه | 14mA |
| ولتاژ-تامین | 9.5V ~ 16V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 100°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-MLPQ (5x5) |
در انبار 2379 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1