IPA65R150CFDXKSA2
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| برگه داده ها: | IPA65R150CFDXKSA2 |
| توضیحات: | HIGH POWER_LEGACY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Single |
| سری | CoolMOS™ CFD2 |
| نوع FET | N-Channel |
| Vgs (حداکثر) | ±20V |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| ویژگی های FET | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-3 Full Pack |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 4.5V @ 900µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | 150mOhm @ 9.3A, 10V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 34.7W (Tc) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-TO220 Full Pack |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 86nC @ 10V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 650V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 2340pF @ 100V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 22.4A (Tc) |
| ولتاژ درایو (حداکثر Rds در ، حداقل Rds در تاریخ) | 10V |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.20 | $2.16 | $2.11 |
حداقل: 1