IKQ75N120CT2XKSA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Single |
| برگه داده ها: | IKQ75N120CT2XKSA1 |
| توضیحات: | IGBT 1200V 150A TO247-3-46 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Transistors - IGBTs - Single |
| سری | TrenchStop™ |
| نوع IGBT | Trench Field Stop |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | Standard |
| شارژ دروازه | 370nC |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 938W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-247-3 |
| وضعیت تست | 600V, 75A, 6Ohm, 15V |
| انرژی سوئیچینگ | 6.7mJ (on), 4.1mJ (off) |
| Td (روشن/خاموش) @ 25 ° c | 37ns/328ns |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-TO247-3-46 |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 2.15V @ 15V, 75A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 150A |
| جریان پالس (Icm) | 300A |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 1200V |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.90 | $12.64 | $12.39 |
حداقل: 1