IFX52001EJXUMA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| برگه داده ها: | IFX52001EJXUMA1 |
| توضیحات: | IC RELAY DVR CC 8DSO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| رابط | On/Off |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع ورودی | Non-Inverting |
| نوع خروجی | Bipolar |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع سوئیچ | Relay, Solenoid Driver |
| Rds در (تایپ) | - |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| بار ولتاژ | 3V ~ 30V |
| شماره قسمت پایه | IFX52001 |
| حفاظت در برابر گسل | Over Temperature |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | High Side |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-DSO-8, e-Pad |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | Not Required |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1