IFX21401MBHTSA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | IFX21401MBHTSA1 |
| توضیحات: | IC REG LIN POS ADJ 50MA SCT595-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 48dB (100Hz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD (5 Leads), Gull Wing |
| شماره قسمت پایه | IFX21401 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 50mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 40V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.3V @ 10mA |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 5mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-SCT595-5 |
| جریان (Iq) | 200µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | Tracking |
در انبار 492 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1