IDW32G65C5BXKSA2
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Single |
| برگه داده ها: | IDW32G65C5BXKSA2 |
| توضیحات: | DIODE SCHOTTKY 650V 16A TO247-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Single |
| سرعت | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| سری | CoolSiC™+ |
| بسته بندی | Tube |
| نوع دیود | Silicon Carbide Schottky |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-247-3 |
| خازن @ Vr ، F | 470pF @ 1V, 1MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-TO247-3 |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 0ns |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 200µA @ 650V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 650V |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 16A (DC) |
| درجه حرارت عامل اتصال | -55°C ~ 175°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.7V @ 16A |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.10 | $10.88 | $10.66 |
حداقل: 1