IDW15G120C5BFKSA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| برگه داده ها: | IDW15G120C5BFKSA1 |
| توضیحات: | DIODE SCHOTKY 1200V 24A TO247-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| سرعت | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| سری | CoolSiC™+ |
| بسته بندی | Tube |
| نوع دیود | Silicon Carbide Schottky |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-247-3 |
| پیکربندی دیود | 1 Pair Common Cathode |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-TO247-3-41 |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 62µA @ 1200V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 1200V |
| درجه حرارت عامل اتصال | -55°C ~ 175°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.6V @ 7.5A |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) (به ازای هر دیود) | 24A (DC) |
در انبار 144 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.26 | $9.07 | $8.89 |
حداقل: 1