ICE2A265FKLA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | ICE2A265FKLA1 |
| توضیحات: | IC OFFLINE CTRLR SMPS CM 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | CoolSET®F2 |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | 72% |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 52W |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | ICE2A265 |
| ویژگی های کنترل | Soft Start |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| ولتاژ-راه اندازی | 13.5V |
| ولتاژ-تفکیک | 650V |
| فرکانس سوئیچینگ | 100kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-DIP-8 |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 8.5V ~ 21V |
در انبار 29 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.01 | $2.95 | $2.89 |
حداقل: 1