FP25R12W2T4B11BOMA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - IGBTs - Modules |
| برگه داده ها: | FP25R12W2T4B11BOMA1 |
| توضیحات: | IGBT MODULE 1200V 25A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Transistors - IGBTs - Modules |
| ورودی | Standard |
| سری | - |
| نوع IGBT | Trench Field Stop |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 175W |
| پیکربندی | Three Phase Inverter |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| NTC Thermistor | Yes |
| بسته بندی/مورد | Module |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Module |
| Vce (در) (حداکثر) @ Vce ، Ic | 2.25V @ 15V, 25A |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 39A |
| ظرفیت ورودی (Cies) @ Vce | 1.45nF @ 25V |
| جریان-برش گردآورنده (حداکثر) | 1mA |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 1200V |
در انبار 21 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $49.49 | $48.50 | $47.53 |
حداقل: 1