DD600N16K-A
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DD600N16K-A |
| توضیحات: | Rectifiers Rectifier Diode Module 1600V 600A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | Infineon Technologies |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Tray |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Infineon |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| قسمت # نام مستعار | DD600N16KAHPSA1 SP000091767 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 22000 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 600 A |
| Ir-جریان معکوس | 40 mA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.32 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1600 V |
| مقدار کارخانه بسته | 2 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $305.13 | $299.03 | $293.05 |
حداقل: 1