BGS14AN16E6327XTSA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | BGS14AN16E6327XTSA1 |
| توضیحات: | IC RF SWITCH SP4T 3GHZ TSNP16-1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| IIP3 | - |
| P1dB | - |
| سری | - |
| مدار | SP4T |
| نوع RF | W-CDMA |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | Reflective |
| امپدانس | 50Ohm |
| انزوا | 27dB |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| از دست دادن درج | 0.69dB |
| بسته بندی/مورد | 16-WFQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | 2.69GHz |
| محدوده فرکانسی | 100MHz ~ 3GHz |
| ولتاژ-تامین | 2.85V ~ 4.7V |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TSNP-16-1 |
در انبار 3934 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1