BAT5406E6327XT
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | BAT5406E6327XT |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers 30V 0.2A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Infineon Technologies |
| محصول | Schottky Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000282 oz |
| تولید کننده | Infineon |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Common Anode |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-3 |
| قسمت # نام مستعار | 54-06 BAT BAT5406E6327HTSA1 E6327 SP000068510 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| اگر--جریان رو به جلو | 200 mA |
| Ir-جریان معکوس | 2 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 800 mV |
| Vr-ولتاژ معکوس | 30 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 230 mW |
| عامل محدوده دما | - 65 C to + 150 C |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 600 mA |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | - |
در انبار 28670 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.31 | $0.30 | $0.30 |
حداقل: 1