BAS 4002A RPP E6327
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | BAS 4002A RPP E6327 |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers Low VF Schottky Diode Array 40V .2A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Infineon Technologies |
| عرض | 1.3 mm |
| ارتفاع | 1 mm (Max) |
| طول | 2.9 mm |
| سری | BAS4002 |
| محصول | Schottky Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000418 oz |
| تولید کننده | Infineon |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Quad |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-143-4 |
| قسمت # نام مستعار | BAS4002ARPPE6327HTSA1 BAS42ARPPE6327XT SP000443736 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 200 mA |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.79 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 40 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| عامل محدوده دما | + 150 C |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 2 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
در انبار 7411 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.43 | $0.42 | $0.41 |
حداقل: 1