BAS 16 E6433
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | BAS 16 E6433 |
| توضیحات: | Diodes - General Purpose, Power, Switching Silicon Switch Diode |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Switching Diode |
| برند | Infineon Technologies |
| عرض | 1.3 mm |
| ارتفاع | 1 mm |
| طول | 2.9 mm |
| سری | BAS16 |
| محصول | Switching Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000282 oz |
| تولید کننده | Infineon |
| نوع محصول | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 4 ns |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-3 |
| قسمت # نام مستعار | BAS16E6433HTMA1 BAS16E6433XT SP000010201 |
| دسته بندی محصولات | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| جریان حداکثر موج | 4.5 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 250 mA |
| Ir-جریان معکوس | 50 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 85 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1250 mV |
| مقدار کارخانه بسته | 10000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 370 mW |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |