AN983BX-BG-R-V1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | AN983BX-BG-R-V1 |
| توضیحات: | IC CTRLR LAN PCI-ETHER 128QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Controller |
| پروتکل | Ethernet |
| رابط | PCI |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| استانداردهای | IEEE 802.3, 10/100 Base-T/TX PHY |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 128-BFQFP |
| شماره قسمت پایه | AN983 |
| جریان--عرضه | 150mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-PQFP-128 |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1