684PPB400K
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | 684PPB400K |
| توضیحات: | CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | PPB |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 0.68µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| فاصله سرب | 1.083" (27.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 200V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 400V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.965" (24.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.10 | $2.06 | $2.02 |
حداقل: 1