505HC4500K4TM6
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | 505HC4500K4TM6 |
| توضیحات: | CAP FILM 5UF 10% 500VAC CHAS MT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | HC4 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 5µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Threaded, Female |
| برنامه | Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| اندازه/ابعاد | 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 500V |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.193" (30.30mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 0.1 mOhms |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $203.50 | $199.43 | $195.44 |
حداقل: 1