477UVG6R3MFBJ
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | 477UVG6R3MFBJ |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Aluminum - Polymer Capacitors |
| نوع | Polymer |
| سری | UVG |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 470µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Decoupling |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - SMD |
| ولتاژ-دارای | 6.3V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.315" Dia (8.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.484" (12.30mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 210.5mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 4.21A @ 120kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 15mOhm |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.46 | $0.45 | $0.44 |
حداقل: 1