336TTA450M
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | 336TTA450M |
| توضیحات: | CAP ALUM 33UF 20% 450V AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | TTA |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 33µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial, Can |
| ولتاژ-دارای | 450V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.630" Dia x 1.614" L (16.00mm x 41.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 230mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 351.9mA @ 50kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 12.5596Ohm @ 120Hz |
در انبار 1217 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.03 | $3.95 | $3.87 |
حداقل: 1