255QPC250KA3A1C5
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | 255QPC250KA3A1C5 |
| توضیحات: | CAP FILM 2.5UF 250VAC CHAS MT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | QPC |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 2.5µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screwless - Push-In Spring |
| برنامه | Motor Run |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Rectangular Box |
| اندازه/ابعاد | 1.811" L x 0.512" W (46.00mm x 13.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 250V |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.965" (24.50mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.64 | $1.61 | $1.58 |
حداقل: 1