245HC1400K2SM6
| سازندگان: | Illinois Capacitor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | 245HC1400K2SM6 |
| توضیحات: | CAP FILM 2.4UF 10% 400VAC CHASS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Illinois Capacitor |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | HC1 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 2.4µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Threaded, Female |
| برنامه | Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| اندازه/ابعاد | 2.677" L x 1.189" W (68.00mm x 30.20mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 400V |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.201" (30.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 0.6 mOhms |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $89.90 | $88.10 | $86.34 |
حداقل: 1